Святкування Дня міста Дніпропетровська, 2014 р.

13 вересня 2014 року у Дніпропетровську відбувалось урочисте святкування Дня міста.

До програми входило багато різних урочистих заходів. Одним із них був шоколадно-кофейний фестиваль "Choco-Mocco".

Це свято супроводжувала сонячна погода та радісні посмішки людей.


Родзинкою свята стало виготовлення величезної шоколадної плитки, прикрашеної Петриківським розписом. Це стало приводом для фіксації нового рекорду України.
Команда "Арт-МОСТ" не лишалась осторонь і гармонічно доповнювала це дійство своїми шоколадно-кофейними майстер-класами.
Майстер-клас по малюнку кавою .Також у цьому кафе проходила виставка-продаж картин намальованих кавою. На картинах наші художниці здебільшого відобразили портрети відомих людей.

Наша «петриківочка» Анна Гречанова розмальовувала шоколадки різнокольоровими шоколадними фарбами у стилі Петриківського розпису. Ці шоколадки потім швидко розкуповували відвідувачі.

Все дійство відбувалось у парку Шевченка, неподалік від оглядового майданчика.
Окрім наших майстер-класів також проходила урочиста церемонія фіксації рекорду України, який потрапив до "Національного реєстру рекордів".
Шоколадна плитка розміром 1 на 2,2 метра була прикрашена петриківським розписом за допомогою шоколадних фарб із 12 кольорів.
Люди доставали телефони та фотоапарати й фотографували шоколадку.

Нашій організації вручили сертифікат "Національного реєстру рекордів", в якому зазначено, що ми є партнерами цієї події.


Наші майстрині розмальовували обличчя людей аквагримом. Кожен бажаючий міг замовити собі малюнок, який найбільше припав йому до душі.Мехенді на відміну від татуювання є тимчасовою прикрасою тіла, але тримається значно довше  ніж фарба або інші способи малювання на тілі.
Це дуже захоплюючий процес, який починає радувати з моменту прояви перших візерунків на тілі.

До кожного клієнта наші майстрині знаходять індивідуальний підхід, враховуючи всі побажання стосовно розпису хною.

Ароматний кавовий декор жіночого вбрання від МГО "Арт-МОСТ" 

Також на святі був показ мод для якого активістки із «Арт-МОСТ» на тканинах молочного кольору декорували сукні ароматною меленою кавою та зернами кави.
Ця подія проводилась для того, щоб прославити наше місто.
На сімох вбраннях було відображено споруди, які мають велике значення для Дніпропетровська.
Це такі архітектурні творіння, як: Дніпропетровський державний цирк, житловий комплекс «Башти», пам'ятний знак у вигляді тури "«Дніпро» – Чемпіон!", готель «Парус», торгово-діловий комплекс «Босфор», Мерефо-Херсонський міст та Літній театр у Парку ім. Лазаря Глоби.


Ми дуже вдячні нашому фотографу Георгію Бекмурзіну за якісні фото, завдяки яким ми маємо можливість передати настрій того святкового сонячного дня.

Комментарии