Виконана громадська робота «Арт-МОСТ» за 2015 рік.

2015 рік видався насправді продуктивним для нашої громадської організації. А що ж ми все-таки робили? Про це читайте далі.


5 січня - поїздка «Арт-МОСТ» в м. Апостолово. Раді, що можемо послужити дітям з притулку. Участь студентів ДМТ у виставі "Маленька овечка" від організації «А і О».

8 січня - театр-студія "Альфа і Омега», у складі якої були активні учасники "Арт-МОСТ", показувала благодійну виставу "Маленька овечка». На виставі були присутні діти-переселенці із зони АТО, а також його могли подивитися всі охочі. За зимовий сезон театр побував і в Апостолово в дитячому притулку, а також на Чичеріна в будинку для дітей-інвалідів.

16 січня - відкритий урок малювання в 7 класі 85 школи. Малювали зі школярами кава-картини. В цьому їм допомагали Чуприна Юлія та Пашко Олександра.

29 січня – 8 лютого – «Арт-МОСТ» перебував на міжнародному театральному проекті в м. Ольденбург (Германія). Ціль – інтеграція молоді через театральні постановки. (Центр міжнародних обмінів "BREAKSTER").

13 лютого – благодійні майстер-класи від "Арт-МОСТ". Місце розташування: "Coffee Life", Карла Маркса пр., 82.

14 лютого – майстрині Молодіжної організації «Арт-МОСТ» провели майстер-клас з виготовлення святкових листівок до найромантичнішого свята в ТЦ "Passage".Наші майстрині були щиро раді допомогти у виготовлені листівочок всім бажаючим! Майстер-клас проводили майстрині: Кабаненко Катерина, Нагладзе Соня, Попова Віка, Матвієнко Валерія.

8 березня - «Арт-МОСТ» провів паті в ковбойському стилі до міжнародного жіночого дня.

24 березня - інтерв'ю «Арт-МОСТ» на каналі OTV «Малювання кавою».

25 березня - майстер-клас за допомогою кави в Teahouse, вул. Короленка, 1. Майстри Фурман Анна, Бекмурзіна Юлія, Черевко Аліна, Ходирєва Марго.

28 березня - команда лідерів в особі Кабаненко Катерини, Фурман Анни, Гречанової Анни і Бекмурзіна Георгія перебувала на тренінгах з громадської роботи і фандрайзингу в м. Запоріжжя від організації «Центр політичних студій та аналітики» за підтримки фонду Фрідріха Наумана.

29 березня - Бекмурзіна Юлія, президент організації «Арт-МОСТ», дає інтерв'ю каналу «Регіон» про благодійні майстер-класи малюнків за допомогою кави на базі ДМТ.

11 квітня - Фурман Анна дає інтерв'ю 51 каналу «Ранковий коктейль» про благодійні майстер-класи розпису за допомогою кави, які проходять в ДМТ.

13 квітня - Ми зробили пасхальне яйце заввишки 1200 мм і діаметром 900 мм. Розмальовували на ярмарку "Козацький Великдень". Яйце було використано, як полотно для дитячих малюнків. Гроші, зібрані на ярмарку, пішли на аптечки воїнам АТО.

29 квітня – АМ був активним співорганізатором ініціатора Ольги Зирянової благодійної виставки робіт дітей-інвалідів у музеї Літературне Придніпров’я.

1 - 2 травня - «Арт-МОСТ» був на Маївці в парку Воронцова. Майстри Пашко Олександра, Лагачова Олена, Фурман Анна, Блуд Кріна, Шевченко Олександр, Дзідзігурі Марсела, Гречанова Анна, Кабаненко Катерина, Боднарук Дар'я малювали мехенди, малювали за допомогою кави, плели патріотичні фенечки.

3 травня - "Арт-МОСТ" дає інтерв'ю на каналі «Регіон» про благодійну виставку робіт дітей-інвалідів в ДМТ.

5 травня - 12 травня - «Арт-МОСТ» є співорганізатором виставки ініціатора Ольги Зирянової. До дня Європи почалася тижнева виставка в Дніпропетровському монтажному технікумі. У Європі інваліди є повноцінними жителями своєї країни. Але, на жаль, у нас ця категорія людей позбавлена шансів на реалізацію своїх талантів і взагалі на якісне повноцінне життя. Допоможи своєму ближньому!

8 травня та 10 травня - «Арт-МОСТ» попрацював на славу. Ми були на фестивалі МІГІС. Проводили майстер-класи "Орігамі", "Аквагрим", "Скрапбукінг", "Розпис каменів", "Браслети з льняного джгута і намистин", "Ляльки-мотанки", "Картини з соломки", "Кава-картинки" і "Декупаж ". Кожен майстер отримав диплом. Майстри - Кабаненко Катерина, Гречанова Анна, Боднарук Дар'я, Дзідзігурі Марсела, Тарновський Артем, Попова Віка, Шерстюк Валерія, Матвієнко Валерія, Козирєва Марина, Пашко Олександра, Швець Олена, Фурман Анна, Бекмурзіна Юлія, Бекмурзін Георгій.

9 травня - також ми працювали разом з Благодійним фондом «Вірутіс», ж/м Лівобережний -3. На святі Перемоги кожен бажаючий міг зробити патріотичний аквагрим, розпис хною, малюнки за допомогою кави.

12 травня – «Арт-МОСТ» побував на святкуванні Дня Біофака студентів ДНУ. Це був великий пікнік, на якому всі добряче відпочили. Майстер-клас по розпису мехенді та аквагріму проводили: Блуд Каріна, Шерстюк Валерія та Швець Олена.

16 травня - «АМ» провів щорічний квест «Фотокомікс -5.0». Мета проекту: викликати бажання у молоді читати книги. Спонсори - український музично-драматичний театр ім. Т.Г.Шевченка, Книжковий гіпермаркет-супермаркет "Буклет", Level UP jump park - найкращий батутний зал в Дніпропетровську, Арт-Студия Podtyazhkiny Style, Льодовий каток МОСТ – АЙС, Coffee Life, QuestRoom ЗАПАДНЯ.

18 травня – інтерв’ю Кабаненко Катерини та Гречанової Анни на 51 каналі у програмі «Ранковий коктейль» стосовно проведеного «Фотокоміксу 5.0».

24 травня – 5 червня «Арт-МОСТ» перебував у міжнародному проекті у м. Вроцлав (Польща). Здобули знання з проектування соціальних короткометражних кіно. Результатом проекту було три короткометражки.

6 червня - до Дня захисту дітей «АМ» у составі спілки громадських організацій «Єдиний простір» проводив майстер-класи кавою, мехенді, робив аква-грим, розмальовував стіни у парку Глоби. Темою настінного розпису були ключові слова "дитинство", "молодість", "мир". Малювали Тарновський Артем, Дубонос Дмитро, Кабаненко Катерина, Іщенко Віталій, Денисенко Влад, Блуд Каріна.

12 червня – до складу Дніпропетровської молодіжної Ради увійшли два наших активних члена організації: Катерина Кабаненко – студентка ( на той час) Дніпропетровського монтажного технікуму, а зараз студентка Львівської Політехніки, та Тарновський Артем – студент Національного Гірничого Університету. Замість Катерина зараз депутатом ДМР є Фурман Анна.

13 червня - участь з організацією «А і О» у святкуванні дня захисту дітей у парку Глоби. У виставі «Маленька овечка» приймали участь активні учасники «АМ» студенти Фурман Анна, Швець Олена, Шерстюк Валерія, Боднарук Дар’я, Макар Антон. Як волонтери у майстер - класах допомагали Блуд Карина, Денисенко Влад, Куцевол Олександр, Орел Влад, Дубонос Дмитро.

27 червня – організація майстер – класів в Арт-Зоні м. Дніпропетровська при підтримці ДОМР. На День Молоді команда молодіжної організації «Арт-МОСТ» провела безкоштовні майстер-класи на набережній нашого міста!. Були проведені такі МК: грим, малюнки кавою, квілінг та плетіння патріотичних фенечек. Провели ці МК, наші талановиті майстри: Блуд Каріна, Шерстюк Лера, Кабаненко Катя, Поповченко Стас, Тарновський Артем та Денисенко Влад. Всі майстри з радістю ділились з мешканцями міста своїми знаннями з кожного мк.

28 червня – БФ «Вірутіс» організовує день молоді. АМ є організатором майстер-класів та представляє показ суконь декорованих за допомогою кави. Фурман Анна, Блуд Карина, Лагачова Олена, Швець Олена, Боднарук Дар’я, Дубонос Дмитро, Шевченко Олександр були активістами, які створювали свято. Місце - ж/м Лівобережний-3.

8-9 липня – на прохання громадської організації «Центр кобзарського мистецтва» «Арт-МОСТ» розмалював фасади музею Кобзарства тематичними малюнками. На білих стінах з'явилися сцени із життя українського народу часів козацтва.

12 липня - у місті Підгородне, Дніпропетровської області, на території дніпропетровської обласної громадської організації "Центр кобзарського мистецтва" відбулося відкриття пам’ятного знаку великому сподвижнику кобзарського мистецтва, людині надзвичайно талановитої та самобутньої вдачі, нашому українському самородку – Івану Савичу Буту. «Арт-МОСТ» був серед гостей, як автор малюнків на стінах музею. Закликали жителів Підгороднього на підтримку української спадщини.

13- 18 липня – активісти Фурман Анна та Бекмурзіна Юлія перебували у м. Апостолово в дитячому притулку під чолом організаторів табору від театр - студії «А и О». Майже тиждень ми жили поруч із дітьми та викладали тематичні майстер-класи, проводили разом час, спілкувались на життєві теми.

13- 18 липня – Бекмурзін Георгій,член правління, перебував на тренінгу «Креативна комунікація».

12 - 23 серпня – засновники організації «Арт-МОСТ» перебували у Німеччині, м. Ольденбург на театральному проекті.

24 серпня - допомагали у святкуванні свята Незалежності України. На узбережжі Дніпра Монастирського острову малювали кавою, хною та гримом. Працювали майстри - Лукьяненко Георгій та Євгенія, Камишна Марія, Козирєва Марина, Матвієнко Валерія та Бекмурзіна Юлія з фотографом Георгієм Бекмурзіним.

29 серпня – Камишна Марія, Блуд Каріна, Фурман Анна, Боднарук Дар’я та Бекмурзіни Георгій та Юлія перебували на Retro Picnic 2015. Квартал Мистецтв, вул. Набережна Леніна, 7. Ми допомагали організаторам створювати атмосферу заходу, грали у тематичні ігри.

5-6 вересня Ми перебували на щорічному міжародному фестивалі "Карусель" із майстер-классами для розвитку творчих здібностей для дітей. Малювали кавою, розписували камніці, майстрювали фєнєчки із шапагату та бусин, розписували аква-гримом та хною діточок та їх батьків. Майстри - Боднарук Дарья, Лукьяненко Георгій та Євгенія, Повова Віка, Шерстюк Валерія, Лагачова Олена, Матвієнко Валерія та Бекмурзіна Юлія з фотографом Георгієм Бекмурзіним.

12 – 13 вересня – святкували день міста Дніпропетровська. «Арт-МОСТ» здобув винагороду за створення рекорду України (найбільш великий тризуб викладений кавовими зернами та полотно декороване молотою кавою) та проводив різноманітні майстер-класи. Зробили полотно «Долонями за мир», де кожен бажаючий міг стати творцем цієї картини.

 7 жовтня - хлопці із Всеукраїнського народного руху "Дух нації" відвідали Дніпропетровський монтажний технікум (ДМТ) і провели лекцію на прохання викладача Юлії Михайлівни Бекмурзіної на тему "Права та обов'язки співробітників патрульно-постової служби (ППС) міліції". Студентам лекція дуже сподобалася, бо вона має практичне значення для життя кожного громадянина України. Студенти ДМТ попросили, щоб активісти "Дух нації" частіше заходили до нашого навчального закладу.

17 – 28 жовтня – команда «Арт-МОСТ» перебувала у Польщі, м. Краків на екологічно-театральному молодіжному проекті. Всього було 10 учасників з України, з них 7 від ДМТ.

23 жовтня – майстриня Чуприна Юлія, студентка ДМТ провела майстер-клас малювання кавою для студентів учбового закладу ЛІТ.

19 листопада – Активісти з «Арт-МОСТ» (Леонт’єва Владислава, Бекмурзін Георгій, Бекмурзіна Юлія, Боднарук Дар’я, Фурман Анна, Пашко Олександра, Собко Вєра, Бережнова Анастатасія, Матвієнко Валерія, Блуд Каріна) знайшли час, поїхали до діточок у Котовський реабілітаційний центр із групою громадських активістів на чолі з Олександрою Сова. Провели дуже цікавий і незвичайний майстер - клас з малювання за допомогою кави, а також зробили відмінний аква-грим! 160 дітей були на цьому заході.

29 листопада – участь у Молодіжній стратегічній сесії в «Менорі». Це унікальна форма групової роботи, яка направлена на визначення і вирішення основних важливих задач, для розвитку міста та регіону. Приймали участь Бекмурзіна Юлія, Лук’яненко Георгій, Бєрдніков Богдан, Шерстюк Валерія, Собко Вєра, Фурман Анна, Матвієнко Валерія, Орел Влад, Георгій Бекмурзін, Боднарук Дар’я, Лагачова Олена.

03 та 11 грудня – волонтери: Фурман Анна, Матвієнко Валерія, Леонтьєва Влада, Медведєва Анна, Блуд Каріна та Чебушева Анастасія провели благодійні майстер-класи у «Канцелярії Святого Миколая» від організації «Твори добро» по створенню листівок з кави та в техниці «скрапбукінг».

14 -17 грудня лідери "Арт-МОСТ" Бекмурзін Георгій та Юлія перебували на тренінгу "Основи роботи з вразливими групами молоді". Отримали сертифікати державного взірця.

6, 13, 20, 27 грудня - допомагали єврейській молодіжній організації «Геллель» в створенні календаря із тематикою єврейських свят. Слухали про свята та малювали аквагрим на моделях. Художники - Фурман Анна, Чебушева Анастасія, Медведєва Анна, Набока Аліна, Потисьєва Ольга, Собко Вєра, Бекмурзіна Юлія.

Також кожного вівторка на протязі року АМ проводив благодійні майстер-класи малюнків кавою. А кожну середу проводиться «Англійський клуб». Кожен хто бажав, міг долучитися до нас в ці дні.Комментарии