Виконана громадська робота «Арт-МОСТ» за 2016 рік.5 січня - поїздка «Арт-МОСТ» в м. Апостолово.Раді, що можемо послужити дітям з притулку. Участь студентів ДМТ у виставі "Ти особливий"від організації «А і О». Актори – студенти-архітектори: Шерстюк Валерія, Орел Влад, Боднарук Дар’я, Леонтьєва Влада, Фурман Анна, Бердніков Богдан. Також приймали участь у виставі Матвієнко Валерія та Бекмурзіна Юлія.
9 січня - театр- студія"А і О», ускладі якої були активні учасники "Арт-МОСТ", показувала 2 сеанси благодійної вистави "Ты особенный». На виставі були присутні всі бажаючі діти м. Дніпропетровська. Актори із «Арт-МОСТ» - Фурман Анна, Боднарук Дар’я, Бердніков Богдан, Матвієнко Валерія, Орел Влад, Леонтьєва Владислава, Бекмурзіна Юлія та Валерія Шерстюк залюбки ділилися своїми акторськими талантами.

17 січня – на базі "Арт-МОСТ" відбувся тренінг по медіа грамотності, який нам викладав активіст нашої організації Артем Тарновський. Артем передав нам знання і навички з питань свідомого «медіа-споживання», а саме: інформації, ролі медіа, протидії пропаганді, маніпуляціям і мови ворожнечі.

29 січня - в «Арт-МОСТ» був вечір кіно. Дивились французьку кінокомедію "Любов від всіх хвороб".
30 січня – в Обласній бібліотеці (просп. К. Маркса, 18, навпроти Гірничого університету) відбувся другий тренінг по медіа грамотності, який викладав активіст нашої організації Артем Тарновський.
31 січня - ми мали можливість потрапити в Поливанівський дитячий будинок-інтернат. У цей день майстрами-художниками були Аня Медведєва, Аліна Набока, Ольга Потисьєва, Анна Шелєпова, Віра Собко, Бекмурзіна Юлія, Блуд Карина. Вони викладали майстер-клас по кава-картинкам. Чекаємо наступної поїздки в Поліванівку в більш теплу пору року.
11 – 21 лютого – «Арт-МОСТ» перебував на міжнародному театральному проекті "THE COMMON WAY INTO THE FUTURE" в м. Ольденбург (Германія). Ціль – інтеграція молоді через театральні постановки. Участь в проекті приймали Шелєпова Ганна, Блуд Карина, Бердніков Богдан, Чебушева Анастасія, Бондаренко Тетяна, Стягайло Денис, Камишна Марія, Фурман Анна, Боднарук Дар’я, Набока Аліна, Лук’яненко Георгій, Швець Олена, Лазебник Роман. Лідери Юлія та Георгій Бекмурзіни.
14 лютого – Творці з "Арт-МОСТ" провелидуже цікавий майстер-клас, мета якого лежала в тому,щоб навчити людей малювати кавовим розчином. Мичудово провели час. Навчили всіх бажаючих ніжні почуття втілювати вкава-малюнки. Атмосфера в залікафе Coffee lifeбула дружньою, творчою, ну і звичайно ж,кавовою! Працювали майстри Влада Леонтьєва, Аня Медведєва, Настя Бережнова іВіра Собко.

4 березня - в "Арт-МОСТ" були неймовірно веселі іпродуктивні збори. Ми грали в рухливі і командно-соціальні ігри. А також ігри на енергетичну підзарядку.Вчилися відчувати себе в соціумі. Ігри проводила Бондаренко Тетяна та Бекмурзін Георгій.
7 березня- Наша команда в особі Леонтієвої Влади, Орла Владислава, Матвієнко Валерії, Берднікова Богдана, Шерстюк Валерії та Юлії Бекмурзіної в одному строю з театр - студією "А і О" їздили показувати театральну постанову "Ты особенный! " за мотивами твору Макса ЛУКАДА. Ми проїжджали такі міста, як Павлоград, Красноармійськ, Краматорськ і Слов'янськ. І нарешті ми добралися до пункту призначення - ми приїхали в курортне місто Святогірськ Донецької області. Там в пансіонаті "Смарагдове Місто" нас чекали діти-сироти, які були вимушено переселені із Зони АТО.
12-16 березня– лідер організації «Арт-МОСТ» Бекмурзін Георгій відвідав дуже корисну конференцію «З двох зроби три» по міжнародній співпраці між Україною, Польщею та Німеччиною в Кшижова (Польща).
13 березня- «Арт-МОСТ», завдяки управлінню культури та мистецтв Дніпропетровської міської ради в особі Оксани Валеріївни Сафонової, зміг побувати на чудовому святі "Масляна" в парку культури і відпочинку ім. Воронцова. Наші майстрині - Медведєва Аня, Швець Олена, Фурман Аня, Бондаренко Таня, Блуд Карина, Арцебашева Юля, Леонтьєва Влада і Бекмурзіна Юлія провели дуже цікаві майстер-класи. Як завжди були актуальні малюнки за допомогою кави, плетіння патріотичних браслетів і Шамбали, а так само аквагрим.
17 березня- «Арт-МОСТ» спільно з благодійним фондом "Даруємо радість" зміг побувати в навчально-реабілітаційному комплексі "Гармонія", який знаходиться в м. Дніпродзержинськ. Наші активісти - Віра Собко, Владислава Леонтьєва, Олена Бабакова, Дмитро Дембрівський, Олена Луцик і Аня Медведєва провели маленький, але дуже цікавий і корисний тренінг з акторської майстерності. Особливо всім сподобався тренінг по імпровізації. Завдяки цьому тренінгу діти з нашою допомогою самі зіграли казку. На завершення нашої зустрічі ми зробили всім діткам аквагрим.
23 березня- інтерв'ю Бекмурзіної Юлії на 9 каналі. Тема сюжету «150 років храму Святої Катерини». Юлія розказала про виконану роботу студентів-архітекторів ДМТ, членів «Арт-МОСТ» над архівними кресленнями для реставрації храму.
7 квітня - команда «Арт-МОСТ» в складі Бекмурзіної Юлії та Бекмурзіна Георгія, Собко Віри, Фурман Ані, Дембрівського Діми і Бондаренко Тані була присутня на засіданні круглого столу в Дніпропетровській обласній державній адміністрації. Там зібралися представники державної влади області та району, представники громадських об’єднань з усієї Дніпропетровщини. Команда «Арт-МОСТ» прийняла участь в засіданні за круглим столом, де обговорювалися ряд важливих питань.
8 квітня - в гостях у «Арт-МОСТ» (ДМТ) була Нова Поліція. Поліцейські розповіли, що безпечно носити для самооборони, який бойовий арсенал носять полісмени. Говорили про те, як навчають у Поліцейській Академії, як їх перевіряють на стресостійкість. Поліцейські закликали нас бути небайдужими до всього і допомагати нашій Нової Поліції.
16 квітня - відбувся Фестиваль "Музичне сузір'я України", який організовував Палац студентів ДНУ. Благодійний ярмарок для дітей перед концертом організовувала ГО "РАЗОМ.UA", партнери ГО «Час Молодих», і хлопці з декількох профтехучилищ. Майстри "Арт-МОСТ" - Оля Потисьєва, Аліна Набока, Настя Бондаренко і Аня Шелєпова провели майстер-класи для дітей із зони АТО з малювання кава-картин і плетіння патріотичних браслетів, а також малювали діткам аквагрим.
17 квітня - активісти "Арт-МОСТ": Бекмурзін Георгій, Фурман Анна, Орел Влад, Медведєва Анна, Леонтьева Влада, Бондаренко Тетяна, Матвієнко Валерія, Глазов Руслан, Набока Аліна, Дембрівський Діма, Приходько Анастасія, Лук’яненко Георгій мали можливість побувати на Міжнародному Молодіжному Конгресі в Україні (м. Дніпропетровськ). Конгрес мав на меті об'єднання молоді та молодіжних організацій міста, області з представниками влади, політики, бізнесу, і вироблення єдиної стратегії розвитку молодого покоління в нашому регіоні.
27 квітня – до ДМТ завітали 25 учнів із Запоріжжя, щоб подивитися виставку кава-картин та кава-портретів. «Арт-МОСТ» розповів про ази малювання кавою та закликав дітей творити. Проводили захід Фурман Анна та Бекмурзіна Юлія.
28 квітня – волонтери «Арт-МОСТ» Олена Бабакова, Леонтьєва Влада та Медведєва Анна провели майстер-класи з акторської майстерності в навчально-реабілітаційному комплексі "Гармонія", який знаходиться в м. Дніпродзержинськ. Працювали спільно з благодійним фондом "Даруємо радість".
28 квітня – Дембрівський Діма дає інтерв'ю Дніпро-ПОСТ щодо перед Пасхальногозаходу 30.04.2016.
30 квітня - На Фестивальному причалі організації «Арт-МОСТ», «Дух Нації» і Дніпропетровська єпархія УПЦ КП спільно провели перед Пасхальний захід. Всі бажаючі жителі міста могли приєднатися до розпису Великоднього яйця-інсталяції створеного у вигляді розмальовки-антистрес. Яйце вийшло висотою 1500 мм і шириною близько 1300 мм. Майстри з «Арт-МОСТ» - Леонтьєва Владислава, Бабакова Олена, Дембрівський Діма, Фурман Анна, Боднарук Дар’я, Бондаренко Таня, Медведєва Аня, Потисьєва Оля і Шелєпова Анна працювали над ним близько 4 днів. На яйці були зображені тематичні великодні малюнки - виноградна лоза, хрест, рослинні орнаменти і написи «Христос воскрес!», «Воістину воскрес!».
7 травня - «Арт-МОСТ» був на Маївці в парку Воронцова. Майстри - Леонтьєва Владислава, Фурман Анна, Бабакова Олена малювали мехенді, малювали картини за допомогою кави, плели патріотичні браслети. Спілкувались з консулом Грузії щодо молодіжної політики.
14 травня - "Арт-МОСТ" є активним учасником міського заходу «День родини». Проводили благодійні творчі майстер-класи з квілінгу, торцювання, малювання кавою, розпис каменів, плетіння браслетів, розпис аквагримом та хною. Майстри: Фурман Анна, Луцик Альона, Боднарук Дар’я, Блуд Карина, Арцебашева Юлія, Шелєпова Ганна, Собко Віра та Бабакова Олена.
14 травня - «Арт-МОСТ» попрацював на славу. Мибули учасниками міжнародного фестивалю МІГІС. Проводили майстер-класи "Розпис каменів", "Браслети з льняногоджгута і намистин", "Картини з соломки", "Кава-картинки". Кожен майстер отримав диплом.Майстри - Шерстюк Валерія, Матвієнко Валерія, Бекмурзіна Юлія, Леонтьєва Влада, Бондаренко Тетяна та Анастасія.
21 травня – виїзд на річку Орель та прогулянка на катері по Дніпру. Готували плов на кострі, рибалили та в ігровій формі вивчали англійську мову. Відпочиваючи, навчались корисному! В команді були - Лук’яненко Георгій, Приходько Анастасія, Бекмурзін Георгій та Бекмурзіна Юлія, Швець Олена, Фурман Анна, Леонтьєва Влада.
22 травня – Бекмурзіна Юлія та Бекмурзін Георгій перебували в якості VIP гостей на святі приуроченому Дню Незалежності Грузії, представляючи організацію «Арт-МОСТ».
3 червня - в місто Дніпро приїжджав з концертом Іван Дорн. Представниками від команди «Арт-МОСТ» були Боднарук Дар’я, Швець Олена і Фурман Анна. Вони були на концерті в якості волонтерів-організаторів заходу.
6 червня - команда "Арт-МОСТ" відвідала захід "День Журналіста" від школи кар'єрного росту. Отримали нові і корисні знання про журналістику і PR-технології. Дякуємо за організацію молодіжній групі «Громадської сили". У тренінгу брали участь активісти "Арт-МОСТ" Карина Блуд, Дембрівський Дмитро, Медведєва Анна і Бондаренко Тетяна.
11 червня – волонтери «Арт-МОСТ» Анна Медведєва та Леонтьєва Владислава провели майстер-клас акторської майстерності для малозабезпечених діточок на замовлення організації «Дарим Радость».
11 червня – святкове відкриття Аквапарку в Дніпрі. «Арт-МОСТ» був творчою складовою свята. Майстрували Блуд Карина, Леонтьєва Влада, Бекмурзіна Юлія та Бабакова Олена.
17 червня – «Арт-МОСТ» розмальовує футболки, які будуть вручені українським спортсменам-олімпійцям 23 червня на Олімпійський день. І наші футболки поїдуть на Олімпіаду в Бразилію. Майстрині – Бондаренко Тетяна та Анастасія, Леонтьєва Влада, Шерстюк Валерія, Медведєва Анна, Боднарук Дар’я, Пашко Олександра, Дембрівський Дмитро, Здоровець Олена.
19 червня – «Арт-МОСТ» був у складі співорганізаторів фестивалю «Колір Фест». Боднарук Дар’я, Фурман Анна та Швець Олена були волонтерами, які організовували фестиваль. «Арт-МОСТ» проводив майстер-класи з розпису мехенді, аквагрим, малюнки кавою. Проводили ярмарок та працювали Бабакова Олена, Леонтьєва Влада, Бондаренко Тетяна та Анастасія, Приходько Анастасія, Лук’яненко Георгій, Крученко Катерина, Колісникова Дар’я, Глазов Руслан, Блуд Карина, Медведєва Анна, Бекмурзін Георгій та Бекмурзіна Юлія.
24 червня - до Дня молоді у міській раді зібрали найактивніших представників студентських і молодіжних організацій міста Дніпра. Молодь віком від 14 до 35 років отримали подяки від міської влади. Від імені очільника Дніпра Бориса Філатова із прийдешнім святом молодь привітав його заступник Олександр Шикуленко. Міська рада привітала двох наших активних студентів-активістів: «За вагомий особистий внесок у реалізацію молодіжної політики, відповідальне ставлення до своїх обов’язків, активну громадську позицію та з нагоди Дня молоді» нагородили студентів ДМТ Дмитра Дембрівського та Владиславу Леонтьєву.
25 червня - команда «Арт-МОСТ» брала активну участь в організації заходу до Дня молоді за підтримки Управління молоді міськради, яке проходило на Набережній нашого міста. «Арт-МОСТ» представляв творчу складову свята. Ми, як завжди, проводили майстер-класи. Їх підготували майстри - студенти НГУ Лук'яненко Георгій і Євгенія і студенти ДМТ Шелєпова Анна, Швець Олена, Дембрівський Дмитро, Леонтьєва Владислава, Блуд Карина, Медведєва Анна, Бабакова Олена, Бондаренко Тетяна.
26 червня – корпоративний виїзд «Арт-МОСТ» на річку Орель. Вчилися варити козацький куліш. Відпочивали Бондаренко Тетяна, Дембрівський Дмитро, Леонтьєва Влада, Колісникова Дар’я, Крученко Катерина, Бекмурзін Георгій та Бекмурзіна Юлія, Халіпенко Юрій, Борисова Альона.
9, 10 липня– участь у фестивалі їжі «Тарелка Еды». «Арт-МОСТ» був творчим складовим фестивалю. Творили майстри - Боднарук Дар’я, Леонтьєва Влада, Медвєдєва Анна, Бекмурзіна Юлія, Бондаренко Анастасія, Бекмурзін Георгій.
16 липня – фестиваль «Урбан мьюзік». Шерстюк Валерія, Медведєва Анна, Леонтьєва Влада, Бондаренко Анастасія, Бекмурзін Георгій та Юлія приймали участь в організації святкування. Проводили творчі майстер-класи.
17 липня – участь «Арт-МОСТ» в організаційний частині флешмобу «Hillel Bubble Fest». Майстрині Леонтьєва Влада та Бондаренко Анастасія малювали дитячий аквагрим.
18 липня – участь «Арт-МОСТ» у святкуванні Дня Металурга. Проводили благодійний аквагрим для дітей. Майстри - Пашко Олександра, Потисьєва Ольга, Матвієнко Валерія, Бекмурзіна Юлія, Бабакова Олена, Боднарук Дар’я.
18 липня – «Арт-МОСТ» був складовою частиною корпоративного свята для IT компанії в м. Дніпродзержинськ. Робили льняні браслети та малювали мехенді. Майстрині Шерстюк Валерія, Леонтьєва Владислава, Медведєва Анна, Бондаренко Анастасія.
21 липня - майстриня та волонтер Бондаренко Анастасія провела благодійний майстер-клас малювання кавою для малозабезпечених діточок на замовлення організації «Дарим Радость».
28 липня – «Арт-МОСТ» були активною складовою в проведенні пікніка «Рада семи племен» для дітей-інвалідів від організації «Дарим Радость». Малювали аквагрим, проводили час з дітьми, допомагали їм у майстер-класах. Волонтерами були Бекмурзін Георгій та Бекмурзіна Юлія, Леонтьєва Влада та Родіон, Крученко Катерина, Колісникова Дар’я, Орел Влад, Пашко Олександра, Фурман Анна, Медведєва Анна, Потисьєва Ольга, Бондаренко Анастасія.
30 липня – провели майстер-класи в Аквапарку моделювання із фетру, малювання на камінцях, малювання мехенді, розпис тіла глітерами. Майстри - Леонтьєва Влада, Бондаренко Анастасія, Матвієнко Валерія, Бекмурзіна Юлія та Бекмурзін Георгій.
2 серпня – майстрині та волонтери Леонтьєва Влада та Шерстюк Валерія провели благодійний майстер-клас по квілінгу для малозабезпечених діточок на замовлення організації «Дарим Радость».
1 - 14 серпня- у селищі Слобожанському (колишній Ювілейний) художники з "Арт-МОСТ" створили яскравий і позитивний стріт-арт довжиною 100 метрів. Створювали стріт-арт волонтери Матвієнко Валерія, Пашко Олександра, Шерстюк Валерія, Набока Аліна, Бондаренко Анастасія, Блуд Карина, Медведєва Анна, Леонтьєва Владислава, Бекмурзіна Юлія.
23 серпня – приймали участь в організації святкування дня Незалежності України в м. Таромське. Майстри Леонтьєва Влада, Пашко Олександра, Фурман Анна, Бекмурзіна Юлія та Георгій Бекмурзін створили з діточками великий рушник дружби, моделювали із фетру іграшки, малювали листівки Петриківським розписом, плели патріотичні браслети.
28 серпня - «Арт-МОСТ» був у складі співорганізаторів фестивалю «Колір Фест 2». Боднарук Дар’я, Фурман Анна та Швець Олена були волонтерами, які організовували фестиваль. «Арт-МОСТ» проводив майстер-клас розпис хною та аквагрим. Працювали Бабакова Олена, Леонтьєва Влада, Блуд Карина, Медведєва Анна, Бекмурзін Георгій та Бекмурзіна Юлія.
25 серпня по 12 вересня– у селищі Слобожанському для дитсадочка Європейського взірця, на замовлення президента України П. Порошенко створили 180 метрів стріт-арту. Створювали стріт-арт волонтери - Матвієнко Валерія, Пашко Олександра, Бондаренко Тетяна, Дембрівський Дмитро, Блуд Карина, Медвєдєва Анна, Леонтьєва Владислава, Бекмурзіна Юлія, Собко Віра, Фурман Анна, Боднарук Дар’я.
3 вересня – ми перебували на щорічному міжнародному фестивалі "Карусель" із майстер-класами для розвитку творчих здібностей дітей. Малювали кавою, робили листівки в техніці скрапбукінг, майстрували браслети із шпагату та намистин, розписували аквагримом та хною діточок, робили панно із кульбабок. Майстри та волонтери – Пашко Олександра, Бондаренко Анастасія та Матвієнко Валерія, Бекмурзін Георгій та Бекмурзіна Юлія, Медведєва Анна.
11 та 12 вересня – приймали участь в організації святкування дня міста Дніпропетровська. «Арт-МОСТ» проводив різноманітні майстер-класи. Майстри Пашко Олександра, Бондаренко Тетяна, Шерстюк Валерія, Леонтьєва Владислава, Бекмурзін Георгій та Бекмурзіна Юлія.
8 - 17 жовтня– «Арт-МОСТ» перебував в Кракові на театральному проекті «THE COMMON WAY INTO THE FUTURE Part II». Проект був в рамках програми DPJW і реалізований «Stowarzyszenie Teatralno-Lingwistyczne». Учасниками проекту були «Jugendkulturarbeit» Germany, «Арт-МОСТ» Україна і «Zespol Szkol Ponadgimnazjalnych», Lodz Poland. Члени міжнародної команди з боку України – Бондаренко Анастасія, Матвієнко Валерія, Шелєпова Ганна, Дембрівський Дмитро, Глазов Руслан, Крученко Катерина, Колісникова Дар’я, Леонтьєва Влада. Лідери Бекмурзін Георгій та Бекмурзіна Юлія.
26 жовтня - в команді «Арт-МОСТ» була проведена попередня зустріч і підготовка до проекту «Artystyczny dialog od Dniepru do Wisloka». Діма Дембрівський і Влада Леонтьєва поділилися з нами навиками отриманими з поїздки в Краків. З Кракова Діма і Влада привезли емоції, отримані на театральному проекті «The common way into the future. Part II ».
30 жовтня - малювали тематичний аквагрим на Хеллоуїн для дитячого свята. Допомагали перевтілитися в міфічних героїв майстрині Бондаренко Тетяна, Леонтьєва Влада, Медведєва Анна, Бекмурзіна Юлія.
4 - 11 листопада - команда «Арт-МОСТ» брала участь в творчому проекті в місті Жешув (Польща). Проект під назвою "Мистецький діалог від Дніпра до Віслока" (Artystyczny dialog od Dniepru do Wisloka) був ініційований "Podkarpacka Wojewodzka Komenda Ochotniczych Hufcow Pracy" і був частиною Програми польсько-українського Ради молодіжних обмінів. Основна мета проекту полягала в створенні нового партнерства, діалогу між культурами, розвиток молоді та придбанні знань про різноманітність культур і мов, знання історії, культури і традицій країн-партнерів, навчання терпимості і відкритості. Свою країну представляли Лук’яненко Георгій, Приходько Анастасія, Матвієнко Валерія, Шелєпова Ганна, Блуд Карина, Маркіна Альона, Бондаренко Тетяна, Дембрівський Дмитро, Куцевол Олександр, Васильковський Артем. Лідери Бекмурзін Георгій та Бекмурзіна Юлія.
3 листопада- Леонтьєва Влада та Бондаренко Анастасія перебували на екскурсії до інжинірингової школи "Noosphere" ГРАНТОЇДИ.
6 листопада– активісти Леонтьєва Влада та Бондаренко Анастасія перебували на воркшопі "volunteer abroad".
2 грудня – тренінг от коуч-тренера Бекмурзіна Георгія на тему «Мотиваційна компетентність». Тренінг пройшли Бондаренко Тетяна та Анастасія, Медведєва Анна, Леонтьєва Влада, Бабакова Олена, Дембрівський Дмитро, Маркіна Альона, Лук’яненко Георгій, Боднарук Дар’я.
7 грудня - корпоративний майстер-клас для компанії «Біофарма», PARLE центр, м. Дніпро. Наші майстри виготовляли "Новорічний топіарій" і проводили арт-терапію "Кавовий настрій" для працівників охорони здоров’я. Майстрували Бондаренко Тетяна, Леонтьєва Влада, Боднарук Дар’я та Бекмурзіна Юлія.
18 грудня - "Арт-МОСТ" спільно з «Групою допомоги дітям» працювали в Поліванівському інтернаті. Спеціально для нас діти приготували святкову програму, після якої ми мали можливість пограти, поспілкуватися і разом намалювати "Полотно Дружби" з усіма дітлахами. Дарували радість спілкування Шелєпова Ганна, Медведєва Анна, Леонтьєва Влада, Бекмурзін Георгій та Бекмурзіна Юлія.
19 грудня - кожен з нас може бути Святим Миколаєм! «Арт-МОСТ» спільно з організацією «РАЗОМ.UA» робили свято для діток, які лікуються в Обласній дитячій лікарні на Космічній, відділення Урології. Активісти Шелєпова Ганна, Медведєва Анна, Бекмурзін Георгій та Бекмурзіна Юлія разом з дітлахами створили полотно «Щасливе дитинство», плели браслети і робили святковий аквагрим. Полотно вирішили повісити на стіні в відділенні Урології, щоб воно мотивувало діток швидше одужувати.
Також кожної середи та п’ятниці на протязі року «Арт-МОСТ» проводив «Англійський клуб» та уроки Польської мови. Наші вчителі - це наші активісти: Дембрівський Дмитро, студент ДМТ та Лук’яненко Георгій студент НГУ. Кожен хто бажав міг долучитися до нас в ці дні.

Комментарии