Піратська вечірка- Свистати всіх нагору

Піратська вечірка "Свистати всіх нагору"

Заявляю Вам, що 27 грудня 2013 року відбулась мега-вечірка від МГО «Арт-мост». Новий рік – це казка, яку чекають дорослі і діти, він несе нові сподівання, позитивні емоції та відчуття
свята.
Креативна команда «Арт – МОСТ» перетворилась на справжніх корсарів, до речі, пірат - це «морський розбійник,що шукає щастя». Ми просто повірили в диво,бо кожен з нас мрійник в душі … і знає, що може знайти мапу загубленого острова з закопаними на ньому скарбами, може вирушити у цікаву й непередбачувану подорож, взяти на абордаж піратський корабель і поділити знайдені скарби між своєю командою. А команда у нас зібралась ще та!

Всі пірати були неабияк підготованими до пригод, що чекали їх на кораблі «Дерев’яний кінь». Збір матросів відбувся вчасно і відплив за командою капітана - Бекмурзіної Юлії Михайлівни. Роль запальнички взяла на себе організатор вечірки Борисова Альона.

 Ми, нуууу зовсім, ніяк не могли засумувати, бо старий, закореневілий пірат Біла борода, не вгамовував свої таланти і весь час знаходився на головній палубі нашого корабля.

В великій подорожі ніяк не могло обійтись і без морського перекусу, коками вечора визнані Марго Слободюк, Юля Кулініч та власниця судна Суботіна Світлана.


Йохохо!!!! Ще й пляшечка рому!

Ні на мить не згасав розпал молодих розбійників, сил вистачало і на виявлення «своїх» піратів…
За формою носа .І на розв’язування морських вузлів.

А чи знаєте Ви скільки піратів розміститься на одній палубі, з урахуванням того, що вона розміром зі стілець? А ми вже знаємо .

А ще, ми позаписували привітання для кожного на цілий рік вперед… тепер у будь-якому випадку всім буде щастя.

Відчайдушно ловили моменти нашої подорожі майстри своєї справи: Юрій Халіпенко та Георгій Бекмурзін.


До слова…

Чи відомо Вам, що піратські кораблі завжди ходили під власним прапором, який зазвичай відомий під назвою «Веселий Роджер».

Основною ідеєю створення розпізнавального знака була мета налякати і морально впливати на свою жертву.

Спочатку таке зображення на прапорі свідчило про те, що на даному судні почалася епідемія, і щоб інші кораблі трималися від них подалі. Але з плином часу пірати стали використовувати його в своїх цілях, щоб уникнути нападу з боку інших більш потужних військових суден.

На прапорі зображуються символи смерті, скелети, черепа і кістки. Кожна команда переробляла ілюстрацію прапора на свій лад, але суть завжди зберігалася.

Найперший піратський прапор з черепом зображувався з досить веселою усмішкою, можливо саме тому прапор і стали називати «Веселим Роджером».

У стратегічних цілях піратські кораблі плавали під звичайними прапорами, і тільки перед боєм виставляли прапор з черепом і кістками.

На цьому вечорі ми відчули і романтику хвиль і чарівний шум прибою, стали справжніми корсарами і тепер гордо носитимемо звання морських авантюристів.

Комментарии