Гастро-weekend в ТРЦ Караван

Гастрономічний ярмарок «Гастро-weekend» в ТРЦ «Караван».


Літо плавно перейшло в теплу, сонячну осінь й настав час розважати людей на чудових майстер-класах .
20 вересня 2014р. в ТРЦ «Караван» відбувся масштабний гастрономічний ярмарок-продаж «Гастро-weekend».

Це чудова можливість для мешканців та гостей Дніпропетровська відпочити на святі для всієї сім’ї.

На ярмарку люди могли втамувати голод, скуштувавши найсмачніші страви національної кухні народів світу, а разом з "Арт-МОСТ" можна було втамувати потяг до естетичних задоволень шляхом прикрашання тіла різнокольоровими малюнками аквагриму.










Для відвідувачів цього свята «Арт-МОСТ» проводив майстер-класи по малюнку кавою на акварельному папері. Діти та дорослі виявляли бажання спробувати себе у цьому незвичайному виді живопису. Наші майстри та майстрині детально розповідали бажаючим про технологію нанесення шарів різної концентрації кави на ескіз. Під їх чуйним керівництвом безбарвні ескізи перетворювались на ароматні кавові шедеври.


Голова нашої молодіжної організації "Арт-МОСТ", приймала участь у створенні таких от натуральних картин із справжніх овочів та фруктів.




Також був показ суконь, оздоблених кавовими зернами. На тканині молочного кольору було відображено споруди, які дуже відомі у Дніпропетровську.






Завдяки організаторам цього заходу, у нашої команди був дуже радісний день, насичений новими емоціями та знайомством з чудовими людьми. Тож ми дуже вдячні за можливість презентувати свої майстер-класи на цьому святі.

Комментарии