"Арт вплив на громадськість. Культура та мистецтво"


9-11 червня у м. Львів відбувся діалог "Арт вплив на громадськість. Культура та мистецтво" в рамках Проекту національних обмінів, що фінансується фондом NED.
Команда Арт-МОСТ розповідала про діяльність Дніпровських творчих організацій у проведені соціальних проектів, а також про майбутні проекти для налагодження співпраці між Сходом і Заходом.
Львівский молодіжній центр, волонтери "Корпусу миру" та молодіжний театр "Мельпомена" презентовали креативні молодіжні проекти. На протязі Діалогу молодь брала участь у креативному майстер классі " Кофе-Арт" 
Під час теми "Роль та вплив культурної спадщини" учасники зауважили про важливість та збереження наших історичних пам'яток. Арт-МОСТ говорив про українське декоративно-орнаментне малярство, яке зародилось на Дніпропетровщіні - Петриківський розпис, після того учасники проекту мали змогу навчитись основним візерункам і намалювати власну невеличку картину. Львівяни з цікавістю брали участь у майстер класах, та зазначили що обов'язково відвідають с. Петриківка, де зародився чарівний розпис.
Позитивна атмосфера проекту сприяла налагодженню подальшой міжрегіональной співпраці між молоддю Дніпра та Львіва.

Комментарии