Україна єднає творчих людей

 07.05.2018 до «Арт-МОСТ» завітала дружня організація «Гостинець» Новояворівського краєзнавчого музею та ГС «Агенція місцевого економічного розвитку Яворівщини». Насиченою була програма візиту. І однією із частин програми було завітати до організації близької по духу.


Приємно знаходити друзів та партнерів у різних куточках нашої країни. Так ми познайомились із діяльністю ГО «Гостинець» і поділилися досвідом "Арт-МОСТ». Майстрині Леонтьєва Владислава та Маркіна Альона під керівництвом лідерів "Арт-МОСТ" Бекмурзіних Юлії та Георгія провели майстер-клас малювання кавою та презентували кавові сукні. ГО «Гостинець» поділилися з нами своїми надбаннями у пошуках та збереженні української спадщини, а саме у популяризації такого автентичного яворівського розпису. Дніпровщина пишається Петриківським розписом, але мало хто знає і про інші цікаві види народного мистецтва. І саме «Гостинець» представив нам Яворівську забавку, досвід роботи музею, де вони збирають твори народних майстрів, де проводиться навчання народним ремеслам і таким чином передається спадщина.
Цікаво було почути про мережу центрів освіти дорослих у Яворівському районі. Для нас було важливим таке знайомство. Бо це приклад кращих дієвих практик і просто приємне душевне знайомство. Будемо раді знову зустрітися!
Гості завітали до нас завдяки Програмі національних обмінів, яка реалізується в рамках проекту «Містки громадської активності», за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США)”.

Комментарии