Тренінг - З усіма і разом: скажи своє слово


Керівник ГО "Арт-МОСТ" Бекмурзін Георгій  прийнів участь у тренінгу "З усіма і разом: скажи своє слово!"
З 14 по 20 травня у м. Львові – молодіжній столиці України 2018 відбувся тренінг-семінар для фахівців національних, регіональних та місцевих органів влади, установ, представників молодіжних організацій та організацій, які працюють з молоддю, організаторами якого були Молодіжний департамент Ради Європи, Міністерство молоді та спорту України у співпраці з Львівським обласним молодіжним центром.
Захід відбувається на виконання Рамкової програми співпраці у сфері молоді між Міністерством молоді та спорту України та молодіжним департаментом Ради Європи на 2016-2020 роки та Плану заходів на 2018 рік. 
Метою тренінгу-семінару було покращення компетенцій учасників у сфері забезпечення громадської участі молоді та впровадження проектів задля участі молоді відповідно до положень Переглянутої Європейської хартії про участь молоді.
Формат тренінгу-семінару "50-50" передбачав рівну кількість учасників, які представляють органи влади і громадські організації, що працюють з молоддю в Україні. Таке представництво допомогло учасникам окреслити шляхи посилення співпраці і партнерства в молодіжній політиці і молодіжній роботі з прямим включенням молоді у процес прийняття рішень. Під час тренінгу-семінару учасники отримали можливість обговорити законодавчі норми, нові ініціативи та процеси, які відбуваються в молодіжній сфері на всіх рівнях.
Також під час заходу учасники мали змогу дізнатися інформацію про існуючі можливості Ради Європи та Міністерства молоді та спорту.

Комментарии