Біоніка Карпат 2018

 З чого почати!? Так багато хочеться розповісти про неймовірну та магічну поїздку до Ворохти! Чому магічну!? Тому що все було ніби під чаклунством доброго «мольфара» на ім’я Бог! Бо стільки краси, стільки чудес міг створити тільки Він)
Ці чудові осінні дні з 27 жовтня по 2 листопада в Карпатах були безперечно проведені з користю. Бо це були низки тренінгів, екскурсій та походів в гори. Це були вечірки, сніданки і вечері разом, барбекю, ігри на командоутоврення, творчі майстер-класи та просто відпочинок. Це була дуже ясна погода, яка була рекордно теплою не по сезону.Запитаєте нас - чи то правда? Так! Все це вдалося втілити у проекті під назвою «Біоніка Карпат, з минулого в майбутнє 2018. Частина I». Метою проекту була: інтеграція молодих людей із різних молодіжних організацій; пізнавання біоніки, біоміметики, біомімікрії в архітектурі та дизайні, підготувати молодих людей до створення інсталяцій.

Дві команди Breakster та «Арт-МОСТ» разом підкорювали гору Говерлу, шукали тайни та золото Довбуша у його скалах, майстрювали інсталяції із природних матеріалів, шукали в них своє потаємне. Фіксували емоції у перформансах посеред лісу, де шумлять смереки та співає вітер. Всі «мольфари» та «громовиці» з обох команд після проекту напевно поїхали до дому з коханням у серці до Карпат, до рідної України та з сумом за густими гаями та чистим повітрям. Але Карпати так просто не відпускають. Вони манять та співають проміж гілок – повертайся! І ми повернемося обов’язково)

Комментарии